НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Основні послуги

01

Масаж та SPA
процедуриНасолоджуйтесь повноцінним відпочинком, знайдіть духовну та тілесну гармонію у нашому SPA-центрі.

Стильний інтер'єр, м'яке світло, приглушена музика, аромотерапія роблять перебування в спа-салоні особливо приємним. Для процедур ми використовуємо натуральні косметичні засоби та високоякісні витратні матеріали. Виберіть комфортний режим догляду, що відповідає вашому ритму життя.

02

Перукарські послугиКонсультації за стилем, всі види стрижок, а також лікувальний та відновлюючий відхід від професійних стилістових косметологів.

Якщо вас турбує такі проблеми, як випадання волосся, тьмяне, занадто тонке, або втомлене волосся, то ми запропонуємо вам ефективну лікувальну програму на основі кращих професійних ліній. Лікування волосся виявиться не тільки корисною, а й приємною процедурою.03

Нігтьовий сервісАкуратний манікюр – важлива частина образу жінки, а також складова її гарного настрою. Майстри нігтьового сервісу нашого салону краси виконують будь-які види манікюру та педикюру, нарощування нігтів та всі види дизайну.

Ми прагнемо досконалості, щоб кожен клієнт відчував себе особливим. І докладемо всіх зусиль, щоб Ви почували себе впевнено і раділи своїм нігтикам щодня.

Записатися!