ПОСЛУГИ

Наші ціниПерукарський зал


Салон Geunesse Spa надає перукарські послуги для жінок та чоловіків. У нашому преміальному салоні краси унікальні експерти індустрії краси, які підберуть для вас найкращій образ. Їм під силу гарний образ, навіть коли клієнт не знає, чого хоче.

 


Манікюрний зал


Красиві, акуратні нігті, ніжна шкіра рук – візитна картка доглянутої жінки. Манікюр та педикюр у салоні краси – це не тільки необхідна, але й дуже приємна процедура. Ми використовуємо професійні косметичні засоби, стійкі декоративні покриття та спеціальні лампи. Наші майстри мають відмінну кваліфікацію і регулярно підвищують свій професійний рівень.

 


Лазерна епіляція


Позбутися раз і назавжди небажаної рослинності на обличчі та тілі – мрія кожної дівчини! На сьогоднішній день одним із найефективніших, безпечних, безболісних та надійних способів є видалення волосся лазером. Зробити лазерну епіляцію загалом займає 15-40 хвилин. Її тривалість залежить від площі ділянки шкіри, де необхідно видалити небажану рослинність.

 


Брови


Якщо самостійно надати їм правильної форми не виходить, пропонуємо скористатися послугою професійної корекції брів. Наші майстри мають різноманітні техніки оформлення: коригування пінцетом, воском або ниткою, а також корекція хною або фарбою. Щоб дізнатися вартість процедури, що вас цікавить, і отримати консультацію фахівця, запишіться на прийом прямо зараз або зателефонуйте нам у зручний для вас час.

 
Записатися!