ПРО НАС

Ідеальне місце
для релаксації

Вам вже не треба шукати місце ідеального комфорту


Забудьте про стомлюючі перельоти, про мовні бар'єри та акліматизацію, дозвольте собі відпустку, не залишаючи наше місто. Звуки спокійної музики, витання ароматів, мерехтіння свічок та унікальні ритуали краси віднесуть Вас від суєти.

Geunesse Spa –законодавці трендів. Наші майстри постійно вдосконалюють знання та навички. Ми створюємо імідж по-справжньому активним, сучасним та стильним людям, тим, хто не боїться бути собою. Щороку до Спа Центру приходять нові клієнти та стають нашими шанувальниками.

Ваша краса – це наша робота, і ми робимо її з любов'ю. Ми поряд з вами. Тут, у нашому оздоровчому центрі, все для Вас та заради Вас!


GEUNESSE SPA

Шановні гості!

 

Наш Спа Центр Geunesse Spa на Оболоні названо за мотивами французького слова «Молодість». Ми працюємо для того, щоб зберігати якомога довше цей стан душі та тіла!
Щодня ми з ентузіазмом удосконалюємо свою майстерність, щоб надавати дорогим гостям привітний прийом. Це якісні послуги, затишна атмосфера, елегантний інтер'єр – ми звертаємо увагу на всі деталі Вашого перебування у спа-центрі. Як керівник центру я щиро пишаюся тим, що з кожним роком коло наших клієнтів-друзів стає дедалі більшим.
Я запрошую Вас у світ здоров'я, краси та любові до себе. Для цього ми маємо повний спектр послуг. Упевнена, що Ви щиро здивуєтеся різноманітності нашого меню і захочете спробувати багато процедур, які збиралися нашими майстрами.

Ласкаво просимо!ПОПУЛЯРНІ ПОСЛУГИ

У нас замовляють

Записатися!